Ettevõttest

Meie missiooniks on on pakkuda puitmaju väärtustades esteetilist, looduslähedast ja tervislikku elukeskkonda.

Puitmajade ehitamise kogemus on meil juba üle 25 aasta. Selle aja jooksul oleme teinud väga erinevate lahendustega elumaju, samuti suusa- ja suvemaju ning saunasid.

Tänu headele koostööpartneritele omame ka pikaaaegset kogemust suusa- ja puhkekeskuste, hotellide, büroohoonete ja restoranide arendamises.

Peale majakomplekside oleme tootnud ja ehitanud suusakeskuste peahooneid, restorane, büroohooneid ning hotelle Norras ja Lesotho Kuningriigis, Lõuna-Aafrikas.

Lisaks Eestile on meie peamisteks sihtturgudeks Norra, Saksamaa, Austria, Šveits, Prantsusmaa ja Jaapan.

Oleme Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige, Eesti Puitmajaliidu asutajaliige. 2013. aastal pälvis Mountain Loghome Eduka Eesti Ettevõtte tiitli ja krediidihinnangu AAA (suurepärane) Krediidiinfo AS poolt.

Miks valida just puitmaja?

  • Looduslähedane ja tervisele hea – puitmaja on inimesele loomulik ja tervislik elukeskkond
  • Vastupidav – puitmaja konstruktsioonid on tugevad, puidust ehitatakse ka kõrgeid ärihooneid ja mitmekordseid elumaju.
  • Keskkonnasõbralik – puit on ainus 100% taastuv ehitusmaterjal. Puitmaja ehitamine ning ka hilisem ümbertöötlus on keskkonnale kõige säästlikum.

Kuidas meie puitmaju teeme?

  • Kvaliteetsest puidust parimad majad – kasutame oma majade ehitamisel põhjamaist kvaliteetset männipuitu. Selles on rohkem vaiku ning põhjamaine puit kasvab aeglaselt, seetõttu on põhjamaine männipuit vastupidav ning tugev.
  • Põhjamaine stiil – meie arhitektid loovad kaasaegseid ja eristuva disainiga lahendusi nii kodudele, suusa- ja suvemajadele kui ka saunadele.
  • Aitame maja väljamõtlemisest selle kokkupanemiseni – meie meeskonnas on loovad arhitektid ja abivalmis paigaldusmeeskond, kes mõtlevad teiega koos välja sobivaima lahenduse. Pakume ka püstitusjuhi ja -meeskonna teenust üle kogu maailma.

Mountain Loghome – pika sõpruse algus!