Meie eelised

9 põhjust, miks usaldada puitmajade ehitamise meile

  1. Oleme kiired ja täpsed – meil on pikaaegsete kogemustega loov meeskond, kaasaegsed tootmisliinid, lühikesed tarneajad ning läbimõeldud logistika – pakume kiiret ning professionaalset teenust erineva suurusega projektide lahendamiseks.
  2. Oleme paindlikud – tänu meie kogenud arhitektidele valmivad põnevad eriprojektid, mis arvestavad ka kõige nõudlikemate soovidega. Vajadusel töötame edasimüüjatele välja ainulaadse majaprojektide valiku, mille tellimise õigus jääb ainult neile.
  3. Oleme kohusetundlikud ja säästame loodust – kogu meie puit tuleb hästi majandatud metsadest.
  4. Tänu pikaaegsele kogemusele oleme kokku puutunud paljude eriolukordadega ning saame nende lahendamisega hakkama üle kogu maailma.
  5. Kasutame oma tootmises uusimaid tehnoloogiaid, mis pakuvad täiuslikumat ettevalmistuse taset, säästavad ehitusele kuluvat aega ning tänu sellelevähendavad maja ehitamise hinda
  6. Meie puitkonstruktsioonid valmivad täisautomaatse CNC tehnoloogia abil, mis tagavad puitmajade ehitamiseks parima kvaliteediga tooted.
  7. Pakume alati läbimõeldud ja parimat võimalikku lahendust. Süveneme ka väikseimatesse detailidesse ja projekteerime ning toodame just teie vajadustele vastava puitmaja.
  8. Omame juba mitmeid usalduslikke rahvusvahelisi suhteid – meil on toredad pikaaegsed koostööpartnerid üle kogu maailma, kellelel oleme aastate jooksul tõestanud oma töö kvaliteeti ja usaldusväärsust.
  9. Me armastame puitmaju ning meie salajane soov on, et et iga inimene saaks teada, kui hea on selles elada.