Tooted

Kataloog (English, Deutch)

Palkmajad

Palkmajas elamine on looduslähedane ja tervislik – massiivne puitsein salvestab ja eraldab soojust ning niiskust, seetõttu on majades aastaajast sõltumatult alati optimaalne sisekliima. Kuna puit ei kogu staatilist elektrit, siis palkmajades on vähem tolmu ning allergiaga kimpus olevatel inimestel on tänu sellele seal kergem hingata ja elada.

Post ja tala majad

Post ja tala konstruktsiooni idee on tulnud vanadest saksa Fachwerk majadest, millele on antud uus vorm – moodne arhitektuur, disain ja materjalid. Uuenduslik post ja tala arhitektuur on põnev ja väljendusrikas. Liimpuidust postid ja talad ühendavad suured klaaspinnad või muud seinaelemendid, luues unikaalsed eluruumid ja avara ning valgusküllase eramu, kortermaja, kontori või restorani. Post ja tala ehitusviisiga saab ehitada ka lao-, tööstus- ja põllumajandushooneid.

Puitkarkassmajad

Puitkarkassmajad on väga laialt levinud. Hoolimata madalamast hinnast võrreldes teiste ehitusviisidega, saab ehitada väga hea soojapidavusega ja korraliku puitmaja. Puitkarkassmaju on võimalik ehitada mitut moodi. Meie tegeleme pre-cut majade ehk tehases mõõtu järgatud ja tapitud paigaldusvalmis detalidest majade ja elementmajadega, mille puhul tehakse konstruktsioonielemendid (kilbid) tehases juba valmis ja ehitusplatsil tuleb need vaid kokku panna.