Tootmine

Tootmine ja tehnoloogia

Tehases toodetud maja on kvaliteetne – kuivades tingimustes põhjaliku järelvalvega tootmisprotsess minimeerib ilmastiku kahjulikud mõjud ja tagab puitdetailide kvaliteedi.

Meie majad on toodetud põhjamaisest männipuidust. Karges kliimas kasvab puit aeglaselt, seetõttu on puit tugev ning tänu rohkele vaigusisaldusele ka vastupidav.

Tootmisprotsess algab majaprojektist ja tootmisjoonistest. Kasutame spetsiaalselt puitmajade projekteerimiseks loodud CAD programme, mille abil tehakse majadest detailsed 3D joonised, mis hiljem edastatakse tootmisüksusesse.

Tootmises kasutame täisautomaatseid CNC puidutöötlemisliine Hundegger 2Ki ja Auer BL100A. Arvutijuhtimisel töötavad tootmisliinid tagavad täpsuse ja samal ajal ka kiirema tarneaja. Paigaldusvalmis majadetailid nummerdame vastavalt püstitusjoonistele ja pakime need järjekorras nii, et ehitusplatsil on detailide lahtipakkimine võimalikult lihtne ja ehitus kiire.

Elementmajade tootmisel kasutame Rootsi firma Randek koostelauda. Tehases koostatud majakilbid tagavad kiire ehitusprotsessi objektil, seetõttu on elementmajad kõrge kvaliteediga – maja püstitamisel ei avalda ilmastikuolud puitelementidele kahjulikku mõju.

Meie standard tarnekomplekt sisaldab kõiki vajalikke puitdetaile välis- ja siseseinte, vahelagede, katuste, rõdude/terrasside ehitamiseks, samuti uksi, aknaid ja treppe. Olenevalt soovidest on võimalik teha tarnekomplektis ka muudatusi.

Tootmisliin Hundeggr K2i

Hundegger 2Ki on välja töötatud Saksamaal spetsiaalselt puit- ja palkmajade tootmiseks. Hetkel peetakse turul olevate puidutöötlemisliinide seas Hundeggeri 2Ki liini kõige paindlikumaks ja ökonoomsemaks. Lisaks majadetailidele võimaldab Hundegger 2Ki toota ka keerulisi puitdetaile ja nikerdusi.