Palkmajad

Mountain Loghome toodab masintöödeldud palkmaju kasutades naturaalset massiivpalki või liimpalki. Peamiselt kasutame nelikant profiile ja D-profiile. Masinfreesitud ümarpalki toodame eritellimusel.

Tasub tähele panna, et looduslik massiivpalk on meeldivalt naturaalne ja kaunis, aga tuleb arvestada puidu iseärasustega. Liimpalk on stabiilsem – deformatsioone ja palgi kuivamisel tekkivaid pragusi on vähem.

Sobiva palgiprofiili valikul on oluline arvestada maja tüübi ja otstarbega. Väga populaarseks on muutunud õhema palgiprofiili kasutamine koos lisasoojustusega. Palkmaja on võimalik soojustada nii seest- kui ka väljastpoolt.

Pakume laia valikut erinevaid palgipaksusi ja palgiprofiile. Massiivpalke toodame paksustega 70 mm – 152 mm, liimpalke paksustega 88 mm – 204 mm.

Toodame ka erinevat tüüpi nurgatappe: klassikalist ristnurka, puhasnurka ehk kalasaba tappi ja “linnanurka,” mida kutsutakse ka lühikeseks ristnurgaks.

Meie toodetud maja palkosa on kohe paigaldusvalmis – palgid on varatud, tapitud ja nummerdatud. Lisatud on vajalikud paigaldustarvikud – salatapipulgad, tenderlatid, tenderpostid, keermestatud latid välisnurkadesse, soojusisolatsioon palkide vahele ja ümber tappide.

Standard palgiprofiilide valik

Masiivpalgi profiilid

Liimpalgi profiilid

* Pakume eritellimusel ka alternatiivseid seinapaksusi ja profiile. Tehasel on võimekus toota kuni 240 mm paksust seinapalki.