Puitkarkassmajad

Puitkarkassmajade seinad on ehitatud viisil, kus vertikaalsetest postidest ja neid siduvatest horisontaalsetest vöödest moodustatakse kandekonstruktsioon. Maja karkass täidetakse soojustusmaterjaliga ja suletakse mõlemalt poolt.

Pre-cut majad

Pre-cut ehk ettevalmistatud detailidega puitkarkassmajade puhul toodetakse tehases paigaldusvalmis konstruktsioon, kus valmis mõõtu järgatakse, tapitakse ja markeeritakse nii seina- kui ka katusekonstruktsioon. Selle püstitamine ehitusplatsil toimub paigaldusjooniste alusel. Taolise eelvalmistatud ja markeeritud konstruktsiooni püstitamine võtab kogenud spetsialistidel keskmise elumaja puhul aega vaid 3-4 päeva. Pre-cut lahendusena valmistatakse tehases ka palkmaja sise- ja teise korruse seinu ning katusekonstruktsioone. Pre-cut meetodil maja püstitus toimub seinte kaupa, kus tasasel pinnal kokkupandud seina konstruktsioon lükatakse püsti. Seejärel jätkub soojustamine, välisvoodri paigaldamine ja teised ehitustegevused. Kasutades professionaalset arvutiga kontrollitavat automaattöötlusliini Hundegger K2i, saabuvad maja detailid koheselt paigaldusvalminuna, säästes aega ja vähendades kulukaid lõikeid ehitusplatsil. Pre-cut meetod teeb ka teile hinna sobivamaks, kuna materjalivaru ei ole vaja.

Kilpmajad

Kilpmaja (elementmaja) põhimõttel valmistatakse tehases seinakonstruktsioonid, mis ka tehases kokku pannakse. Kilpmaja elementidele on paigaldatud tuulutus, tuuletõke, isolatsioon, niiskusetõke ning horisontaalne roovitus ning teie soove arvestades sobivalt toonitud välisviimistluslauad. Lisaks on majal ees väljast piirdelaudadega viimistletud aknad, uksed paigaldatakse ehitusplatsil. Kui maja on juba kohapeal ilmastikukindel, suletakse elementide vahelised ühenduskohad ja paigaldatakse piirdeliistud. Siseruumides paigaldatakse elektrijuhtmed ning kipsplaadid või siselaudis. Kuna kilpmaja elemendid on tehases ette valmistatud, on nende energiatõhusus maksimaalne, seda tänu kõikide avatäidete nurkade teipimisele, ideaalselt paigaldatud aurutõkkele ning suurepäraselt kokkusobivatele majadetailidele.