Elementmaja püstitus

Vaata videot! Kuidas valmib moderne elementmaja

Oled mõelnud, kuidas toimub ühe elementmaja paigaldus? Mountain Loghome tootis ja paigaldas hiljaaegu Tallinna lähedale Mähele elementmaja. Jäädvustasime kogu paigaldus protsessi ka videolindile, mis annab hea pildi sellest, kuidas üks elementmaja valmib. Mountain Loghome’i ülesanne oli maja väljast valmis ehitada ning edasi jätkas klient töödega ise.

Vaata videot, kuidas toimub elementmaja paigaldus!

Tehnilised detailid

Maja on valmistatud tehases elementidest, kus paigaldatud kandvale karkassile Isover tuuletõkkeplaat 30 mm, soojustus põhikarkassi ning aurutõkke membraan koos installatsiooni lattidega. Välisseinad on kaetud raudsulfaadiga tehases värvitud laudadega, mis jätab majale põneva hallikas pruuni tonaalsuse. Koos Monieri katusekiviga jätab maja välimus modernse mulje, millele kindlasti annavad ilmet suured aknad maja ees fassaadis ning külgedel.

Antud maja on kolme magamistoaga, avara elutoa-, söögitoa ning köögiga. Lisaks on majas saun ja tehnoruum. Kasulik pind majal on 124 m2 (II korrus 1,6m pealt arvestatud pind), neto pind ca 150 m2.

Tehtud on ka rõhutest majas ennem elektrijuhtmete paigaldust ning ennem ventilatsiooni süsteemi paigaldust ning mõõdistamise tulemused vastasid normidele ja tulemus on siin:

Õhulekkearv @50Pa, n50, m3/h (Air premeability) = q50 –0,65 m3/ hm2

(õhuvahetuskordus n50 – 0,65/h )

Tekkis huvi? Vaata meie majade valikut ja võta meiega julgelt ühendust.

Maja arhitekt Lembit Andres Tork