Aasta tehasemaja konkurss 2019

Rõõm on tõdeda, et osaleme  Aasta Tehasemaja 2019 konkursil kahe palkmajaga Jaapanis. Mõlemad majad on ehitatud suure hoole ja Jaapani täpsusega. Suurepärane värvilahendus annab majadele väga ilmeka välisilme.

Eesti Puitmajaliit ja –klaster korraldavad sel aastal juba üheksandat korda Aasta Tehasemaja võistlust, mille eesmärk on tunnustada Eesti tehastes toodetud puitmaju ning seeläbi propageerida puitu kui mitmekülgset ehitusmaterjali. Võistlusele saatsid oma objektid 19 puitmajatootjat, kokku 34 eriilmelist tööd Eestist, Lätist, Soomest, Rootsist, Norrast, Hollandist, Austriast, Liechtensteinist ja Jaapanist.

Eesti Puitmajaliit ja –klaster korraldavad sel aastal juba kaheksandat korda Aasta Tehasemaja võistlust, mille eesmärk on esile tõsta ja tunnustada Eesti tehastes toodetud puitmaju. Võistlusele saatsid oma objektid 21 puitmajatootjat, kokku 39 eriilmelist tööd nii Eestist, Rootsist, Norrast, Fääri saartelt kui ka Jaapanist. 

Aasta tehasemaja žüriisse kuuluvad TalTech Ehitusfüüsika professor dr Targo Kalamees, TalTech Ehituse ja arhitektuuri instituudi direktor dr Jarek Kurnitski, arhitekt Markus Kaasik, arhitekt Veronika Valk-Siska ja ajakirjanik Eva Kiisler. Aasta Tehasemaja 2019 konkurss on osa Eesti Puitmajaliit 20 juubelisündmustest!

Aasta tehasemaja konkursi osalejad ja hääletamine piltide järel

PS. Mountain Loghome majad on 21 ja 22

Hääletada saab kuni 24.03 kell 23:59